چهارشنبه 13 فروردين 1399


همکاری صنعتگران اروپایی برای تجهیز صنعت طلا و جواهر کشور

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد : با شرکتها و صنعتگران اروپایی تعاملی صورت گرفته تا با حضور در صنعت طلا و جواهر کشورمان زمینه رشد این صنعت فراهم گردد.


احمد وفادار ، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با سایت طلا، در رابطه با سفر اخیر به اروپا و دستاوردهای آن گفت : طی سفر این اتحادیه به اروپا و شرکت در نمایشگاههای بین المللی طلا و جواهر ، گفتگوها و جلسات متعدد خوبی با شرکتهای ایتالیایی و فرانسوی فعال در زمینه طلا و جواهر صورت گرفت.

وی اظهار داشت : طی توافقات صورت گرفته، حضور صنعتگران و فعالان بازار طلا وجواهر و همچنین عرضه ماشین آلات و تکنولوژی جدید، لوازم طلاسازی در نمایشگاههای داخلی فراهم گردید، تا با این اقدام عرصه برای رشد صنعت طلا و جواهر کشورمان تسریع گردد.

وفادار تاکید کرد : باید نمایشگاههای طلا و جواهر داخلی به مکانی برای حضور پر رنگ شرکت ها و صنعتگران تراز اول جهان در بعد طلا و جواهر و نمایش آخرین دستاوردهای صنایع طلاسازی تبدیل شود، تا صنعت طلا وجواهر کشور ارتقاء یابد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اظهار امیدواری کرد با ورود تکنولوژی روز دنیا به کشور و به خدمت گرفتن آن توسط هنرمندان ایرانی، کشورمان به رده های اول صنعت طلا و جواهر جهان مبدل گردد.
 

فهرست اصلي

نرخ طلا