چهارشنبه 13 فروردين 1399


از تولیدکنندگان برتر صنعت طلا و جواهر تجلیل شد

طی مراسمی از 25 تولیدکننده نمونه طلا و جواهر، بعدازظهر چهارشنبه در اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تقدیر شد.


به گزارش سایت طلا، مراسم تجلیل از تولیدکنندگان طلا و جواهر که در نمایشگاه توانمندی های تولیدی صادراتی، آثار خود را به دید همگان رساندند، در اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان بعداز ظهر دیروز برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم منصور نامدار زندی، نائب رئیس این اتحادیه ضمن بیان گزارشی از دومین نمایشگاه توانمندی های تولیدی صادراتی، سخنانی را راجع به توجه بیشتر به تولید طلا و جواهر، و بهبود صنعت طلا و جواهر و اهمیت این نمایشگاهها به میان آورد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مولفه های مهم نمایشگاه توانمندی تولیدی صادراتی، نمایش آثار تولیدی، و تلفیق دانش و تکنولوژی ویا علم و حرفه است، بطوریکه این نمایشگاه محل مناسبی برای انتقال دانش و تجربه تولید کنندگان بود.

در ادامه این مراسم حمید فرخی از اعضاء هیئت مدیره اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان، طی سخنانی به روند برگزاری این نمایشگاه و تعاملات صورت گرفته بین این اتحادیه و سازمانها و نهادهای مختلفبرای رشد و تکامل این صنعت اشاره کرد، و افزود: برای اولین بار در این نمایشگاه انعکاس توسعه تجارت و صادرات برای مسئولین و نمایندگان مجلس به روشنی بیان شد و توجه خوبی دراین نمایشگاه معطوف تولید طلا و جواهر گردید.

مسعود عطاریان، از دیگر اعضاء هیئت مدیره این اتحادیه در این مراسم اعلام کرد: برای اولین بار حدود 30شرکت تولیدی طلا و جواهر، آثار تولیدی خود را در کنار اعضاء این اتحادیه در معرض دید قرار دادند، بطوریکه این نمایشگاه بدون هر گونه ظواهر نمایشگاهی، و هر گونه غرفه آرایی و غرفه بندی، فقط وفقط به ارائه محصولات و توانمندی ها پرداخت، و امیدواریم با برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاهها، و حمایت مسئولین و همت همکاران صنعت طلا و جواهر ارتقاء یابد.

در انتهای این مراسم به 25 نفر از شرکت کنندگان و تولید کنندگان طلا و جواهر، در نمایشگاه توانمندی تولیدی صادراتی ضمن تقدیر و تشکر لوح یادبود اهدا شد.

گفتنی است دومین نمایشگاه توانمندی های تولیدی صادراتی اصناف 14 تا 17 آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.
 

فهرست اصلي

نرخ طلا